Alaşehir'de Traktörleri Çalındı. Bulununca Sevinç Gözyaşları Döktüler

HABER : ALİ YILDIRIM // ALAŞEHİR HABER
Edinilen bilgiye göre, Manisa'nın Alaşehir ilçesi Beşeylül Mah. Reddiilhak caddesi üzerinde bulunan Mustafa K. (75) ait ikamet önünden 45 ZD 504 plakalı traktörün henüz kimliği belirlenemeyen maskeli bir şahıs tarafından çalındı.

BAĞ'DAN DÖNDÜKLERİNDE TRAKTÖR BULAMADILAR

Mustafa K. ve Eşi Hatice K. perşembe akşamı kendilerine ait olan otomobillerine binerek bağdevine gittiler. Cuma sabahı bağdan döndüklerinde traktörün yerinde olmadığını fark edince durumu polis ekiplerine bildirdi.

28 FARKLI KAMERA İNCELENDİ

Traktör sahibi Mustafa K.'nın başvurusu üzerine Alaşehir İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Büro Amirliği dedektiflerince 28 farklı kamera incelenerek traktörün önce akkeçili yönüne gittiği sonrasında arazi yollarından kemaliye yoluna çıktığı tespit edildi.

TRAKTÖR BOŞ BİR ARAZİDE TERKEDİLMİŞ VAZİYETTE BULUNDU

Asayiş Büro Amirliğine bağlı dedektifler 28 farklı kameranın incelemesi sonrası kemaliye yolu üzerinde toygar mahallesi yakınlarında yola yakın boş bir arazide buldu. Traktörün bulunmasıyla Mustafa K. ve Hatice K.'ya haber verildi.

TRAKTÖRÜ BULUNAN MUSTAFA K. VE HATİCE K. SEVİNÇ GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Traktörleri çalınan Mustafa K. ve Hatice K. traktörlerinin bulunduğunun haberini alması üzerine olay yerine gelerek sevinç gözyaşlarına boğuldu. Mustafa K. ve Hatice K. polis ekiplerine teşekkür ederek çok mutlu olduklarını "Akşam bağa gittik sabah eve geldik motorumuzu bulamadık. Karakola gittik, karakoldan da Allah razı olsun ilgilendiler çok teşekkür ederiz. Bulacağız dediler buldular. Sağolsunlar Allah razı olsun devletimizden milletimizden halkımızdan hepsinede çok çok teşekkür ederim" ifadelerine yer verdi. Traktör yapılan parmak izi ve olay yeri incelemeleri sonrası Mustafa K.'ya teslim edildi. Polis olayla ilgili olarak traktörü çalan şahsı arama ve yakalama çalışması başlattı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum